Z ogromną satysfakcją i radością chciałam poinformować, że nareszcie ukazała się druga część Bubu.
"Bubu już mówi. Szukaj mnie!"
Druga część jest skierowana do starszych dzieci w wieku 2-5 r.ż. (z uwagi na jej interaktywność) jej celem jest aktywizować odbiorcę - dorosłego i małego. Mam nadzieję, że również przypadnie Wam do gustu i posłuży rozwojowi mowy Waszych pociech.
Wszystkim sympatykom Bubu dziękuję za cieple przyjęcie części pierwszej i bardzo pozytywne  komentarze. Dziękuję pewnej  mamie, która napisała, że "Bubu" to pierwszy wyraz jej dziecka i tym którzy twierdzą, że to książka dla opornych małych nie-Czytelników,  ale też tym, którzy muszą ją chować przed dziećmi, gdyż  już mają dosyć jej czytania
Dziękuję moim dzieciom bez których książki te nigdy by nie powstały, ale przede wszystkim mojemu wyjątkowemu mężowi i przyjacielowi za każde dobre słowo, męski punkt widzenia wielu spraw i wsparcie na każdym etapie pracy nad książkami.

Pamiętajcie, by marzyć każdego dnia, by pytać siebie, co jest w życiu ważne. Marzenia pewnej małej dziewczynki właśnie się spełniają...
A jeśli nie wiecie, co dla Was i Waszych dzieci jest istotne, porozmawiajcie z rybką Bulbul…tego dowiecie się właśnie z nowej części Bubu.  

Pozdrawiam Was serdecznie,
Trzymajcie się zdrowo!
Anna M. Buszkiewicz